KIRIANOVA IRYNA

KIRIANOVA IRYNA

Про компанію

ТОВО «ТаркаС» одна з провідних компаній на Дніпропетровському ринку спецодягу та засобів індивідуального захисту. Фірма постійно зміцнює свої позиції цьому ринку. Розумне поєднання ціни та якості дозволило компанії залучити безліч споживачів та партнерів.

Поряду із загальноприйнятою спецодягом, яка відшивається відповідно до ГОСТів (компанія має ресурси шести швейних цехів), компанія розробляє стильні та сучасні моделі, більшість з яких вже завоювали визнання у наших клієнтів. Розробкою та впровадженням цих виробів займається технічний відділ. Наші технологи та модельєри постійно стежать за тенденціями розвитку ринку спецодягу не лише України, а й зарубіжних країн, сміливо експериментуючи з квітами та тканинами. Найкращі з розроблених зразків запускаються у виробництво.

Будучи стратегічними партнерами та офіційними дилерами залізничної взуттієвої фабрики, можна запропонувати широкий асортимент. Компанія «Крок» (виробник взуття цвяхового методу кріплення) надає «унікальні» ціни на свою продукцію та має єдіні право представляти інтернет-інтересі виробника.

Завжди в науці страхувальна продукція, а саме: рятувальні пояси, страхувальні пояси, пояси, пояси побіжні, стропи та ін.

Наша компанія активно співпрацює з такими фірмами, як: «OZON», «АВ Центр», «Укрфільтрсервіс», «Укрспецзахист», «УФС» та інші. Такий партнер, як «ПромСІЗ» готовий працювати з нами за «індивідуальними цінами» про що говорить вже наш спільний досвід.

Крім спецодягу фірма займається продажем засобів індивідуального захисту, що просто необхідно при комплексному обслуговуванні клієнтів. Ми пропонуємо широкий спектр продукції власного, вітчизняного та імпортного виробництва, який може задовольнити найвибагливішого споживача.

В офісі фірмі постійно діє виставка образків продукції, досвічені фахівці з продажу в кваліфіковано проконсультувати з усіх живлень, що цікавляти клієнта.