Захисні окуляри Univet 506 захист від подряпин і запотівання

Захисні окуляри Univet 506 захист від подряпин і запотівання

Захисні окуляри Univet 506 захист від подряпин і запотівання від компанії KIRIANOVA IRYNA - фото 1
70 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Приватбанк»
 Післяплата

Опис

Окуляри захисні Univet 506. Відкриті захисні окуляри з лінзою з ударостійкого полікарбонату зі спортивним дизайном і поліпшеним бічним захистом. Регулювання довжини дужок, м'які закінчення дужок. М'який силікон у зоні перенісся. Полікарбонатна лінза має спеціальне покриття для захисту від подряпин. Це покриття збільшує стійкість лінзи до абразивного впливу й у такий спосіб продовжує термін експлуатації захисних окулярів. У цій моделі захисних окулярів застосовується покриття для захисту від подряпин, що пройшло випробування на відповідність опціонального тесту згідно зі стандартом EN 166. Додаткове протизапотівальне покриття, яке наноситься на поверхню лінз, перешкоджає конденсації вологи на лінзах і їх запотіванню під час переходу від нижчих температур до вищих. Таке покриття покращує видимість у різних ситуаціях використання робочих захисних окулярів. У цій моделі захисних окулярів застосовується покриття для захисту від запотівання, що пройшло випробування на відповідність опціонального тесту згідно зі стандартом EN 166.

Колір лінз: прозорий. Покриття проти запотівання (AF) і подряпин (AS).

Сфера застосування: під час проведення механічних робіт всередині добре освітлених приміщень.

Відповідність стандартам:

EN 166 Засоби індивідуального захисту очей. Технічні умови.

EN 170 Засоби індивідуального захисту очей. Фільтри для захисту від ультрафіолетового випромінювання. Вимоги до пропускання та рекомендації щодо застосування.

Маркування лінз: 2С-1,2 1FT KN

(2C — захист від ультрафіолетового випромінювання в спектрі до 380 нм без порушення сприйняття кольору; 1 — найвищий оптичний клас лінз, що дає змогу застосовувати такі захисні окуляри для постійного носіння; F — захист від низькоенергетичних ударів 45 м/с; T — стійкість до ударів у діапазоні температур від -5° до +55 °C; K — спеціальне покриття для захисту лінз від подряпин; N — спеціальне покриття для захисту лінз від запотівання).

Маркування оправи: EN166 FT

(F — захист від низькоенергетичних ударів 45 м/с; T — стійкість до ударів у діапазоні температур від -5° до +55 °C)

Характеристики

Виробник
Univet