Блискавка потайна YKK/60/40/25/20 см

Блискавка потайна YKK/60/40/25/20 см

Блискавка потайна YKK/60/40/25/20 см від компанії KIRIANOVA IRYNA - фото 1
35 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Приватбанк»
 Післяплата

Опис

Ціна роздрібна 60 см — 60 грн; від 10 штук —55 грн;

Ціна роздрібна 40 см — 45 грн; від 10 штук — 40 грн;

Ціна роздрібна 25 см — 35 грн; від 10 штук — 30 грн

Колірну гаму уточнюйте

Етапом у кожного фахівця швейної справи є підбір застібок блискавок для своїх виробів. Ми пропонуємо розглянути для ваших виробів якісні блискавки YKK.

Вибираючи блискавки невідомого бренда, часто стикаємося з трагічними наслідками: дрібні або великі зламання, зношування, непотрібність механізмів в екстрених ситуаціях. У цьому зв'язку все більшу кількість людей починає замислюватися про якість товару, а не тільки про привабливу ціну.

З огляду на ці міркування, ми рекомендуємо всім виробникам і компаніям, які працюють зі швейною фурнітурою, використовувати у своїх виробах і пропонувати своїм клієнтам якісну фурнітуру. Проаналізувавши весь ринок, наша компанія виокремила одного лідера — YKK Діапазон. Саме блискавки YKK відповідають усім потрібним і головним параметрам:

  • - довговічність;
  • - якість механізмів;
  • - стійкість кольору та матеріалів;
  • — широкий асортимент.

Проаналізувавши результати тестів компанії YKK, ми можемо сміливо стверджувати, що блискавки YKK є найкращим вибором для виробників одягу будь-якого типу, ательє, роздрібних магазинів швейної фурнітури, туристичного спорядження, спецодягу та інших галузей легкої промисловості, де застосована продукція YKK.

Характеристики

Код товару
цена договорная
Виробник
YKK