Фільтр протиаерозольний 3М6035 Р3

Фільтр протиаерозольний 3М6035 Р3

Фільтр протиаерозольний 3М6035 Р3 від компанії KIRIANOVA IRYNA - фото 1
140 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Приватбанк»
 Післяплата

Опис

Високоефективний протиаерозольний фільтр зм 6035. Тип кріплення до напівмаски — байонетне. Пристрій надійно закріплюється з характерним звуком (клацання). Висока герметичність забезпечує протитуманний і протипиловий захист, створює бар'єр від диму, радіоактивних речовин, азбесту й аерозолів, затримує частинки від 0,01 мікрона. Клас захисту відповідає стандарту FFP3.

Фільтрувальний матеріал укладений у високоміцний корпус із пластмаси, що дає змогу скористатися ним в умовах високої вологості. Сфера використання виробу: підприємства харчової, фармацевтичної, гірничодобувної, деревообробної промисловості, сільське господарство, будівництво. У разі забруднення відбувається спрацьовування індикатора, що сигналізує про те, що фільтр потрібно замінити.Благодаря спеціальної технології, за якою виробляються захисні засоби, опір диханню мінімальний. Пристрій має такі переваги:

  • сумісність як із масками, так і з напівмасками; 
  • універсальність, широка сфера використання; 
  • міцне кріплення протиаерозольного фільтра 3м 6035 за допомогою байонетного фіксатора; 
  • надійний корпус із пластику, що дає змогу користуватися виробом в умовах підвищеної вологості та сильної забрудненості; 
  • тривалий термін експлуатації, чималий об'єм фільтрувального шару (конкретний період експлуатації залежить від умов використання); 
  • економічність — вироби продаються по 2 штуки.Особливості моделі Високоефективний протиаерозольний фільтр Р3 6035 забезпечує ступінь захисту на рівні Р3 у разі опору диханню на рівні Р1, що розширює зону його застосування. Виготовлений у міцному пластмасовому корпусі, що дає змогу ефективно його використовувати в умовах підвищеної вологості. Байонетний пристрій кріплення. Ступінь захисту — з напівмаскою до 50 ГДК; з маскою до 200 ГДК Застосування Ці фільтри необхідні там, де використовують лакофарбові матеріали на основі розчинників. Наприклад, в автомобільному виробництві, літакобудуванні, друкарнях, лакофарбовій промисловості, виробництві клейів.

Характеристики

Виробник
Країна виробництва
Канада
Тип
Фильтр
Ткань
Акрил
Класс защиты
FFP3
Показати всі
Дивіться також