Фільтр вугільний 3М 6059АВЕК1 (оригінал)

Фільтр вугільний 3М 6059АВЕК1 (оригінал)

Фільтр вугільний 3М 6059АВЕК1 (оригінал) від компанії KIRIANOVA IRYNA - фото 1
340 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Приватбанк»
 Післяплата

Опис

vПротиво-оливовий фільтр для захисту від органічних парів, температура кипіння яких вища за 65 °C, неорганічні та кислі гази, аміаку, зокрема розчинники, смол, лакофарбові та адгезиви. Застосовується спільно з напівмасками 3MTM серій 6000, 6500 і 7500, а також повнолицевими масками серії 6000. Байонетний пристрій кріплення.

Особливості моделі
  • Призначений для кріплення на напівмаску 3MTM серій 6000, 7000, повнолицеву маску 3MTM серії 6000;
  • Трапецієподібна форма;
  • Пластиковий корпус;
  • Байонетна система кріплення;
  • Низький опір диханню;
  • Захист від речовин: аміак, метиламін, триетиламін, бензол, альдегіди, спирти, циклогексан, сернистий ангідрид, гідрофторид, сірководень, хлор.
ЗастосуванняАвтомобілебудування, судо- та авіабудування; виготовлення і застосування барвників, чорнила, клею, смол, лакофарб; кислотне очищення; робота з хімікатами та добривами; протравлення металу; виробництво та сервіс холодильного обладнання; фарбування розпиленням; електролізне виробництво.

6059 ABEK1» — досить популярний вугільний фільтр, який може бути використаний у найрізноманітніших умовах. Надійно захищає від органічних парів великої кількості шкідливих речовин.

Має продуману конструкцію та високий клас захисту. Під час використання в комбінації попередніми фільтрами істотно збільшується ефективність і термін експлуатації

Характеристики

Виробник
Країна виробництва
Великобританія
Тип
Комплектующее
Ткань
Акрил
Гарантийный срок
24 мес
Показати всі